Antika és Fidel36 oldala
Üdvözöllek az oldalon!

Az oldal teljes tartalmának megtekintéséhez regisztrációra van szükség.

Az oldalon minden teljesen ingyenes

HomeGy.I.K.RegisztrációBelépés
Ki van itt?
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

anhxxx, dk5750, itugalie, Marmax, rollroy

A legtöbb felhasználó (84 fő) 2011-09-06, 15:35-kor volt itt.
Most active topic starters
rollroy

anhxxx

lasavn

titmit

tonyanh

joe204

pentium11

Marmax

buneo

SZIGO

Statistics
Összesen 45754 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: mobubu

Jelenleg összesen 403463 hozzászólás olvasható. in 251145 subjects
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of antika és fidel36 oldala on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Antika és Fidel36 oldala on your social bookmarking website
Reklámok/Toplist
web site traffic statistics Flag Counter
Latest topics

Share | 

Sabine Durrant - A hátam mögött(2014)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
pentium11

Hozzászólások száma : 7746
Születésnapod : 1984. Dec. 11.
Regisztrált: : 2012. Oct. 18.

TémanyitásTárgy: Sabine Durrant - A hátam mögött(2014)   2016-03-21, 15:51

[You must be registered and logged in to see this image.]
Idézet :
Sabine Durrant - A hátam mögött
Oldalak száma: 294
Kiadás éve 2014
Formátum PDF

Leírás
Ma reggel egy holttestre bukkantam. A rendőrség hamarosan letartóztat. Innentől kezdve darabokra hullik az életem.

Gaby Mortimer televíziós műsorvezetőnő Londonban él a férjével és a kislányával. Sikeres, gazdag, elfoglalt ember, aki egyszerre próbál jó anya, szerető feleség és elismert riporter lenni. Egyik reggel egy női holttestet talál futás közben a parkban, és kihívja a rendőrséget. Nem telik el sok idő, és teljesen váratlanul őt kezdik el gyanúsítani a gyilkossággal. Vajon ki az ismeretlen áldozat? Miért van a megölt nő lakásán egy olyan számla, amelyet a műsorvezetőnő bankkártyájával fizettek ki? Véletlen vagy szándékos, hogy a meggyilkolt nő a fiatalkori Gabyra hasonlít? Mit titkol előtte a bébiszitter? És miért kell Gaby férjének hirtelen távoli üzleti útra utaznia ahelyett, hogy a felesége mellett maradna?
A nyomok egyre inkább a műsorvezetőnő ellen szólnak, és Gabynak rá kell jönnie: híres emberként ugyanúgy pillanatok alatt összeomolhat az élete, mint bárki másnak.

Sabine Durrant izgalmas regénye okosan és nagyon csavarosan megírt krimi. Minden adott benne, hogy az olvasó megfejtse, ki volt a tettes, de mégsem jön rá. Megjelenése után szinte azonnal bestseller lett Angliában, és pár hónapon belül kiadták az Egyesült Államokban, Kanadában, Norvégiában, Oroszországban, Hollandiában, Törökországban és Izraelben.

Vissza az elejére Go down
nellaj

Hozzászólások száma : 32
Születésnapod : 1978. Sep. 09.
Regisztrált: : 2016. May. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Sabine Durrant - A hátam mögött(2014)   2016-09-17, 17:43

Köszi
pentium11 írta:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Idézet :
Sabine Durrant - A hátam mögött
Oldalak száma: 294
Kiadás éve 2014
Formátum PDF

Leírás
Ma reggel egy holttestre bukkantam. A rendőrség hamarosan letartóztat. Innentől kezdve darabokra hullik az életem.

Gaby Mortimer televíziós műsorvezetőnő Londonban él a férjével és a kislányával. Sikeres, gazdag, elfoglalt ember, aki egyszerre próbál jó anya, szerető feleség és elismert riporter lenni. Egyik reggel egy női holttestet talál futás közben a parkban, és kihívja a rendőrséget. Nem telik el sok idő, és teljesen váratlanul őt kezdik el gyanúsítani a gyilkossággal. Vajon ki az ismeretlen áldozat? Miért van a megölt nő lakásán egy olyan számla, amelyet a műsorvezetőnő bankkártyájával fizettek ki? Véletlen vagy szándékos, hogy a meggyilkolt nő a fiatalkori Gabyra hasonlít? Mit titkol előtte a bébiszitter? És miért kell Gaby férjének hirtelen távoli üzleti útra utaznia ahelyett, hogy a felesége mellett maradna?
A nyomok egyre inkább a műsorvezetőnő ellen szólnak, és Gabynak rá kell jönnie: híres emberként ugyanúgy pillanatok alatt összeomolhat az élete, mint bárki másnak.

Sabine Durrant izgalmas regénye okosan és nagyon csavarosan megírt krimi. Minden adott benne, hogy az olvasó megfejtse, ki volt a tettes, de mégsem jön rá. Megjelenése után szinte azonnal bestseller lett Angliában, és pár hónapon belül kiadták az Egyesült Államokban, Kanadában, Norvégiában, Oroszországban, Hollandiában, Törökországban és Izraelben.

koortefa

Hozzászólások száma : 68
Születésnapod : 1974. Dec. 08.
Regisztrált: : 2015. Oct. 13.

TémanyitásTárgy: Re: Sabine Durrant - A hátam mögött(2014)   2016-09-20, 17:21

köszönöm
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Sabine Durrant - A hátam mögött(2014)   

Sabine Durrant - A hátam mögött(2014)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal