Antika és Fidel36 oldala
Üdvözöllek az oldalon!

Az oldal teljes tartalmának megtekintéséhez regisztrációra van szükség.

Az oldalon minden teljesen ingyenes

HomeGy.I.K.RegisztrációBelépés
Ki van itt?
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot

missem, rollroy, titmit

A legtöbb felhasználó (84 fő) 2011-09-06, 22:35-kor volt itt.
Most active topic starters
rollroy

anhxxx

lasavn

titmit

tonyanh

joe204

pentium11

Marmax

buneo

SZIGO

Statistics
Összesen 45790 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: riczmanszabina

Jelenleg összesen 405582 hozzászólás olvasható. in 253136 subjects
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of antika és fidel36 oldala on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Antika és Fidel36 oldala on your social bookmarking website
Reklámok/Toplist
web site traffic statistics Flag Counter
Latest topics

Share | 

AIDA64 Extreme / Engineer 5.70.3800 Final Multilingual

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
titmit

Hozzászólások száma : 26254
Születésnapod : 1990. Mar. 04.
Regisztrált: : 2016. Dec. 06.

TémanyitásTárgy: AIDA64 Extreme / Engineer 5.70.3800 Final Multilingual   2017-07-17, 17:51

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

AIDA64 Extreme / Engineer 5.70.3800 Final Multilingual | 32.4 Mb

AIDA64 - utility is a powerful tool for identification and testing of virtually all components of personal computers running operating systems Windows. Gives you detailed information about all the hardware and software, in addition, with built-in modules for testing and calibration can be further tested the individual subsystems PC. Displays detailed information about all the hardware and software installed on your system.

During system optimizations and tweaking it provides essential system and overclock information, advanced hardware monitoring and diagnostics to assess the effect of using those or other settings. Benchmarks CPU module floating point and memory to measure the actual system performance and compare it to previous states or other systems. Furthermore, complete software, operating system and security product AIDA64 translates into comprehensive system diagnostics tool that provides over 100 pages of information about your computer.

Features:
Level information about motherboard and CPU
Details of the video drivers and monitor
Information about all storage devices
Exhaustive information about network adapters, multimedia and input devices
Information about other glands (PCI, PnP, PCMCIA, USB)
Details of Windows, including the date of installation, the license key and more
Information about network shares, users and groups list, and much more
Large amount of information about networking status, remote access, network resources and Internet settings
Detailed information about installed programs, scheduled tasks and startup programs
Information about operating system security
A list of firewalls, anti-spyware and anti-
System Stability Test
CPUID Panel
Hardware monitoring
Benchmarks CPU and FPU
Tests of memory
Module performance test drive
Detection of possible misconfiguration and compatibility issues of hardware and software
Report Wizard
Mailing and printing

Kód:

[img]http://rapidgator.net/images/pics/170_1.gif[/img]
[url]http://rapidgator.net/file/f1077b8d071c6bffa046439ce3562fcd/2mhyu.AIDA64.Extreme..Engineer.5.70.3800.Final.Multilingual.rar.html[/url]

Kód:

[img]http://alfafile.net/img/buttons/button/download_01.png[/img]
http://alfafile.net/file/cPrw/2mhyu.AIDA64.Extreme..Engineer.5.70.3800.Final.Multilingual.rar
Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal